Rowerem przez Kampinos – TripsTravel.pl
Szukaj na stronie Obserwuj nas na Instagramie Dołącz do nas na Facebooku

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
Szukaj na stronie Obserwuj nas na Instagramie Dołącz do nas na Facebooku

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Rowerem przez Kampinos

0 zł
0 zł
Zarezerwuj miejsce

brak miejsc - lista rezerwowa

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3369

Dlaczego warto podróżować z nami?

  • Zapewniamy niezapomniane wrażenia w konkurencyjnej cenie, a stałym klientom proponujemy rabaty.
  • Dokładamy wszelkich starań, żebyście podczas wyjazdu mieli maksimum frajdy z każdej wspólnie spędzonej z nami chwili: podróżujemy w małych grupach, zapewniamy kameralną atmosferę, pilot gwarantuje dużą dawkę dobrego humoru :)
  • Zapewniamy organizację od A do Z: niczym się nie martwisz – dołączasz do naszej wycieczki, a resztą zajmujemy się MY! Proponujemy autorskie programy wycieczek tworzone wspólnie z lokalnymi przewodnikami, a trasy weryfikujemy osobiście.
  • Dbamy o Wasze bezpieczeństwo: zawieramy z Wami umowy, zawsze ubezpieczamy uczestników, a przy zdobywaniu wyższych szczytów towarzyszy nam przewodnik górski.
  • Macie szansę współtworzyć TripsTravel.pl – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły podróżnicze, które wspólnie zrealizujemy.
1.05.2019
Puszcza Kampinoska
Max People : 200
Opis:

Zapraszamy na wiosenne kampinoskie rowerowanie !

Wycieczka jest darmowa (za wyjątkiem kosztów własnych) a zapisy wynikają z ograniczonej liczby miejsc w grupie.

Wykonamy pochód pierwszomajowy na naszych bicyklach po wschodniej części Puszczy Kampinoskiej – z Młocin przez Łomianki, Palmiry, Truskaw, Zaborów Leśny i Lipków na Bemowo. Trasa jest prosta, łatwa i przyjemna, a po drodze czekają na nas różne leśne ciekawostki 🙂

O godz. 10.15 wyruszymy ze stacji metra Młociny, przez Las Młociński przejedziemy do Łomianek, z których dotrzemy do Puszczy Kampinoskiej. Szlakiem czarnym, żółtym i czerwonym dojedziemy do Palmir gdzie zrobimy sobie przerwę przy sklepie. Następnie skierujemy się do Muzeum – Miejsca pamięci narodowej w Palmirach gdzie zwiedzimy ekspozycję poświęconą wydarzeniom na tym obszarze podczas II wojny światowej i zrobimy dłuższą przerwę śniadaniową.

Kolejny odcinek trasy przemierzymy szlakiem niebieskim do Truskawia gdzie również będzie możliwość zaopatrzenia po czym wskoczymy na szlak żółty, który poprowadzi nas do Zaborowa Leśnego gdzie na polanie z wiatami zrobimy krótki postój.  Następnie zielono-niebieskim szlakiem przejdziemy po drewnianych kładkach na Górnych Błotach i dotrzemy do Trytwi, w której odbijemy leśną drogą na Wólkę. Potem lokalną asfaltówką dojedziemy do Małego Truskawia i czarnym szlakiem rowerowym przejedziemy przez las do Izabelina, oglądając po drodze w Lipkowie zabytkowy kościół św. Rocha i dworek z XVIII wieku. W Izabelinie zmienimy szlak na żółty, który poprowadzi nas przez Janów i rezerwat Łosiowe Błota na Bemowo, do którego dojedziemy ok. godz. 15.30.

Wycieczka ma charakter krajoznawczo-fotograficzny w związku z czym tempo jazdy jest umiarkowane (15-20 km/h). Orientacyjny przebieg trasy na mapie (dystans ok. 55 km):

Transport:

Rower 🙂

Galeria
Plan wycieczki:

Zbiórka 1 maja (środa) o godz. 10.00 na stacji metra Młociny przy Veturilo (wyjście północne);

10.15-15.30 – kampinoskie rowerowanie 🙂

Cena:

wycieczka jest bezpłatna

– zapisy wynikają z ograniczonej liczby miejsc w grupie

Co zabrać:

Co zabrać:

  • sprawny rower, którym będzie się wygodnie jeździło po lesie – raczej na szerszych oponach
  • dodatkowo należy zabrać niezbędne akcesoria, które zapewnią bezpieczną jazdę czyli kask, odblaski, dzwonek, zapasową dętkę oraz aparat fotograficzny bo będzie co fotografować :)
  • ubiór adekwatny do warunków pogodowych – sugerujemy sprawdzić prognozę pogody dzień przed wyjazdem
  • prowiant/przekąski i napój
Zapisy
5 travellers are considering this tour right now!